| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-39531 |
| EAN | 4011905395319 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-39531 |
| EAN | 4011905395319 |
Bluzka Model Coco Red - Violana
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czerwony |
Żakiet Model ZA 103 Black-White - Lanti
Polyester 25 %
~Spandex 5 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 67 cm | 92 cm |
| 38 | 67 cm | 96 cm |
| 40 | 67 cm | 100 cm |
| 42 | 67 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Biały |
BAYER Advantage - krople na pchły dla kotów o masie ciała >4kg 4x0,8ml
Produkt ten został objęty zakazem sprzedaży wysyłkowej. Jedyna dopuszczalna przez prawo forma sprzedaży to odbiór osobisty.
Oferujemu odbiór osobisty tego produktu w naszym sklepie w Krakowie.
Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bayer |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bayer |
Trovet RID Renal & Oxalate Diet karma dla kota 3kg
Pokarm Trovet RID: cechuje się obniżonym poziomem:
fosforu,
sodu,
co umożliwia zmniejszenie hiperfosfatemii oraz pozwala kontrolować:
niewydolność serca,
nadciśnienie,
wodobrzusze.
Umiarkowany poziom wysokiej jakości białka zapewnia pokrycie minimalnego dziennego zapotrzebowania na aminokwasy oraz utrzymanie właściwej pracy nerek.
Podwyższony poziom witamin z grupy B hamuje rozwój choroby i przyczynia się do złagodzenia objawów chorobowych.
Dodatek substancji podnoszących pH moczu przeciwdziała kwasicy metabolicznej oraz zapobiega rozwojowi kamicy szczawianowej w drogach moczowych
Skład:
mielona kukurydza, mięso z kurcząt /> 30%/, mięso z kurcząt wstępnie trawione enzymami,
jęczmień, tłuszcz zwierzęcy, olej sojowy, pszenica bezglutenowa, siarczan miedzi,
siarczan żelaza, tlenek manganu, tlenek cynku, witaminy, suszone drożdże piwne.
Analiza:
wilgotność 8%, białko 25%, tłuszcz 23,5%, błonnik 2,5%, węglowodany,
48,5%, popiół 5,5%, wit. A 20 000 IU/kg, wit. D 2 000 IU/kg, wit. E 110 mg/kg, miedź 5mg/kg.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trovet |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trovet |
Certech Porta Bitter Spray 125ml.- preparat przeciwko obgryzaniu
benzonat de donatonio 0,03g, benzonat de sodio 0,10g
Uwagi:
Nie spryskiwać pyska ani jamy ustnej. Nie nanosić na otwarte rany.
W przypadku kontaktu ze skórą myć wodą i mydłem.
W przypadku kontaktu z oczami przemyć obficie wodą . Nie spożywać.
Przechowywać z dala od dzieci i produktów spożywczych
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
Bokserki Model Next 280/112 Blue - Cornette
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Niebieski |
DREWNOCHRON EXTRA palisander 2,5l
Aqua Stop System to technologia, która opiera się na zastosowaniu specjalnych, odpychających wodę cząsteczek oligomerycznych, dzięki którym powierzchnia drewna jest perfekcyjnie zabezpieczona przed wnikaniem wody, która łatwo spływa z powłoki. Poprzez zastosowanie tej technologii pomalowane drewno jest odporne na działanie czynników atmosferycznych.
Powłoka chroniona jest przed grzybami pleśniowymi i glonami. Impregnat Extra Powłokotwórczy stosowany na surowe drewno wymaga zagruntowania środkiem Drewnochron Impregnat Grunt, który daje pełną ochronę biologiczną drewna. Główne zalety Aqua Stop System - perfekcyjna ochrona przed wodą Wodoodporna powłoka, odporna na działanie deszczu, śniegu i słońca Ochrona drewna przed promieniowaniem UV Optymalna przyczepność do drewna Zachowuje naturalny rysunek drewna Nie powoduje korozji w przypadku łączenia drewna z elementami metalowymi (np. gwoździe, okucia metalowe) Powłoka zabezpieczona przed grzybami pleśniowymi i glonami 7 lat ochrony powłoki* * dla powierzchni pionowych, w zależności od warunków eksploatacji
Uwaga: kolory prezentowane na ekranie monitora oraz uzyskane na wydrukach mogą różnić sie od rzeczywistych kolorów produktów Drewnochron.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PPG DECO POLSKA SP.Z.O.O. |
| Kod producenta | drewnochron extra |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PPG DECO POLSKA SP.Z.O.O. |
| Kod producenta | drewnochron extra |
Madame koszulka i stringi kolor czerwony XXL
Delikatna i słodka koszulka z falbankami.
- trójkątne miseczki z falbankami – uwydatniają biust!
- między piersiami satynowa kokardka
- regulowane ramiączka
- delikatny, prześwitujący materiał (90% nylon, 10% elastan)
- seksowne figi w komplecie
- dostępne kolory: biały, czarny, czerwony
- kategoria: sexy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czerwony |
| rozmiar | XXL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czerwony |
| rozmiar | XXL |
ATŁASOWE BALERINKI LDS-1A010 GREEN - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 22,5 cm |
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,8 cm |
| 40 | 25,8 cm |
| 41 | 26,2 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
BOTKI SZNUROWANE ZAMSZ ZIELONE H7187 VERDE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
Bluza Damska Model K289 Black - Katrus
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Czarny |
Zegarek na Rękę Nagrywający Dźwięk+Obraz HD 16GB)!!
Szpiegowski Zegarek na Rękę (z metalową bransoletą) Nagrywający
Cyfrowo Dźwięk + Obraz HD (16GB)!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414984 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414984 |
Piżama Komplet Model Samantha Pink/Black - Irall
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 92-100 cm | 92-96 cm |
| M | 87-96 cm | 87-92 cm |
| S | 82-92 cm | 82-87 cm |
| XL | 96-104 cm | 96-100 cm |
| XXL | 100-108 cm | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czarny |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Rachel Turcheze M-261 Sky Blue - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| 3XL/XL | 96-102 cm | 84-92 cm | 95-98 cm | XL |
| L | 92-98 cm | 72-80 cm | 86-90 cm | L |
| L/XL | 96-102 cm | 72-80 cm | 86-90 cm | XL |
| M | 88-94 cm | 68-76 cm | 83-86 cm | M |
| M/L | 92-98 cm | 68-76 cm | 83-86 cm | L |
| S | 82-90 cm | 64-72 cm | 80-83 cm | S |
| S/M | 88-94 cm | 64-72 cm | 80-83 cm | M |
| XL | 96-102 cm | 75-78 cm | 89-92 cm | XL |
| XL/M | 88-94 cm | 76-84 cm | 89-92 cm | M |
| XL/XXL | 100-106 cm | 76-84 cm | 89-92 cm | XXL |
| XXL | 100-106 cm | 80-88 cm | 92-95 cm | XXL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
TETRA Crusta Sticks 100ml- pokarm dla krewetek
Cechy:
- stabilna forma pokarmów pozwala na naturalne zachowanie zwierząt podczas karmienia bez zanieczyszczania wody
- optymalna zawartość protein i minerałów gwarantuje zdrowe zrzucanie pancerza, a składniki roślinne i niezbędne witaminy wzmacniają odporność krewetek Pojemność opakowania: 100ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T187146 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T187146 |
Sukienka Model S059 Black - Style
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 97 cm | 106 cm | 100 cm | 86 cm |
| M | 96 cm | 102 cm | 96 cm | 82 cm |
| S | 96 cm | 98 cm | 92 cm | 78 cm |
| XL | 97 cm | 110 cm | 104 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |
Tropical Ketapang 6saszetek po 5g.- Liście migdałecznika morskiego ? naturalny środek do uzdatniania
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Figi Model Eco-Bo Black - Wolbar
Skład: 90% bawełna, 7% elastan, 3% poliamid.
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
Elektronika Odbiornik 2,4Ghz FT009-09
Numer katalogowy: FT009-09
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | FT009-09 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | FT009-09 |
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Różowy |


_1429110019_39531.jpg)